ru ua

Ведучий Малахов важко переживає провину за смерть коханої

Відомий телеведучий Андрій Малахов розкрив несподівану правду про своє минуле.

У місті Енгельс відбулася таємнича зустріч Малахова та незнайомки . Пара провела в місті кілька годин , після чого загадково зникла.

Як виявилося , таємнича незнайомка - це переможниця конкурсу " У відпустку з Андрієм Малаховим " Оксана Бумарскова . Конкурс організований журналом " Старх " і очолюється самим ведучим.

Дівчина повідала йому свою сумну історію: її кохана людина за місяць до весілля загинув. Саме на його могилу і ходили Оксана та Андрій .

Трагедія дівчини нагадала йому про свою сумну історію . Колись Малахов втратив кохану через її пристрасті до алкоголю . Він тоді , за його словами , чи не поставився до ситуації з належною серйозністю і тепер себе картає за те , що не вберіг від згубної звички коханої людини. І тепер він вирішив допомогти Оксані , розуміючи як їй важко з особистого досвіду.

Андрій Малахов довгий час судився за квартиру в центрі Москви , в якій раніше проживала пенсіонерка Ірина Мажарова . Жінка не хотіла покидати житлоплощу , незважаючи на рішення суду. Після довгих розбірок ведучому довелося звернутися за допомогою до правоохоронців , які виселили жінку.