Вічна молодість

Наш медцентр пропонує комплекс послуг лікарської та апаратної косметології , які є альтернативою пластичної хірургії.

Лікарська косметологія включає в себе програми корекції вікових змін за допомогою ін'єкцій . Даний вид косметології давно став « рятівним колом » для жінок усього світу .

Апаратна косметологія ідеально поєднується із звичними методиками догляду. Вона допомагає досягти чудових результатів у боротьбі з віковими змінами шкіри обличчя і тіла.

У лікарській косметології особливою популярністю користується послуга з корекції мімічних зморшок. У нашому центрі для цього застосовують препарати "Ботокс " ( США ) і « Диспорт» ( Франція ) , які засновані на ботулотоксин . Дана процедура дозволяє усунути мімічні зморшки в будь-якій області особи . У нашому центрі Ви можете розраховувати на консультацію лікаря- дерматокосметолога , який індивідуально підбере необхідний препарат і дозування (це залежить від стану Вашої шкіри).

Ще один популярний косметологічна процедура - контурна пластика , тобто ін'єкції на основі гіалуронової кислоти від французьких торгових марок Stylage , Surgiderm , Juvederm .
Серед ін'єкційних методик слід відзначити і мезотерапию . Дана методика грунтується на введенні різних " лікувальних коктейлів » в шкіру проблемної зони. « МедіСпа1 » пропонує препарати від іспанських компаній ІНСТИТУТ BCN і Lipoceutical по Sesderma .

Також в спа- центрі можна зробити хімічний пілінг препаратами від компаній MEDIDERMA і Lipoceutical .

У апаратної косметології " МедіСпа1 » використовує такі прилади:

• Jet Peel
• Vita Peel
• Face Beauty Clinic
• косметичні та оздоровчі клініки

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся