ru ua

У Румунії автобус з українцями розбили колоди, що впали з вантажівки

Автобус з українцями потрапив у ДТП через вантажівки. Після ДТП в Румунії у лікарні залишаються двоє українців. Велика аварія сталася пізно увечері 10 серпня поблизу румунсько-молдавського кордону.

Автобус перевозив 46 українських туристів - вони прямували в Болгарію на відпочинок. Раптом з вантажівки, який пішов на обгін, впала колода і потрапила прямо в туристичний автобус з українцями.

Всього постраждали 14 осіб. "Я почув тріск і вибіг на вулицю подивитися, що відбувається. Я побачив, як вантажівка пішов на обгін кінської вози, і не встигав обігнати, бо назустріч їхав автобус", - розповів очевидець ДТП.

Водій лісовоза різко загальмував. З вантажівки зірвалися кілька триметрових колод, одне з яких і потрапило в автобус. У Європі за участю українців сталося 2 аварії "Двоє постраждалих потребували інтенсивної терапії, тому ми вирішили транспортувати на медичному вертольоті в нейрохірургічний госпіталь. У них серйозні травми голови", - повідомила керівник спеціальної медичної допомоги Діана Кімпоесу. На місце аварії прибули представники українського консульства. Тим часом поліція продовжує розслідування.

У свою чергу українці, які їхали в автобусі, розповіли про аварію: "Дві колоди потрапили у двох пасажирів, що сиділи за водієм, і ще двох зачепили - тих, що сиділи біля дверей". На ніч туристів, які не потребували госпіталізації, розмістили в гуртожитку. Вранці в неділю, 11 серпня, вони продовжили подорож до моря - вже на іншому автобусі.