У Партії регіонів заговорили про референдум і розпуск Ради

Нинішній формат парламенту непрацездатний.

З пропозицією провести референдум і розпустити Верховну Раду виступив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає Известия України.

Єфремов зазначив, що бачить тільки один вихід: "Мені здається, що в цій ситуації потрібно звернутися до народу і запитати, влаштовує вас такий парламент чи ні".

Єфремов підкреслив, що поки це тільки його особиста думка, але обирати слід «не хуліганів за списками, а депутатів по мажоритарних округах". У нинішньому парламенті, за його словами, навряд чи може бути ухвалено рішення про зміну виборчої системи на чисто мажоритарну. "А через референдум, безпосередньо звернувшись до народу, можна це питання провести", - сказав він.

Політик не уточнив, який конкретно питання він хотів би винести на референдум: поки ця ініціатива не обговорювалася, але якщо буде потрібно, група фахівців-юристів обробить це питання.

Нагадаємо, останнім часом в Україні загострилася політична криза. У керівництві країни найбільш ефективним виходом із ситуації з блокуванням парламенту вважають оголошення дострокових виборів. На думку голови парламенту Володимира Рибака, рішення про розпуск парламенту президент Янукович може прийняти після 4 квітня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся