У Києві почалося об'єднання кінотеатрів

Вчора розгорівся скандал навколо кінотеатру «Флоренція». В інтернеті з'явилася інформація, що в понеділок увечері невідомі захопили приміщення та вранці співробітники не могли потрапити на свої робочі місця. Як з'ясувала «Сьогодні», це почалася реорганізація комунальних кінотеатрів. Нагадаємо, після рішення Київради в КП «Київкінофільм» мають влитися після реорганізації кінотеатри «Братислава», «Київська Русь», «Лейпциг», «Ленінград», «Росія», «Флоренція», «Загреб», ім. «Шевченко». Це, на думку КМДА та депутатів, дозволить збільшити надходження від кінотеатрів до міськбюджету.

«Це працює комісія з реорганізації. У зв'язку з об'єднанням ліквідуються посади керівного складу кінотеатрів. Кінотеатр вчора працював, всі співробітники, окрім директора, виконували свої обов'язки », - сказав нам голова комісії з реорганізації« Київкінофільму »Андрій Цвєтков. За його словами, скоро в усіх кінотеатрах буде єдина бухгалтерія. «Не потрібні також у кожному з них головні інженери, у планах - один такий фахівець буде відповідати за три-чотири кінотеатри відразу.

Директор «Флоренції», як і весь керуючий склад, була попереджена, але відмовилася підписувати папери. Але ми нікого не звільняємо - весь персонал залишається на своїх місцях, а керівним співробітникам пропонуємо працевлаштування в мережі «Київкінофільм», - каже Цвєтков. Він обіцяє, що комісія закінчить роботу до 10 вересня, а реорганізація не позначиться на ціні квитків. «Ми введемо однакові квитки для всіх. У середньому квиток обійдеться в 10-35 грн, а за 3D - близько 40 грн », - каже Цвєтков. Як сказали нам у «Флоренції», кінотеатр продовжує працювати.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся