Збільшення соцвиплат в Україні з 1 грудня

З 1 грудня в Україні , вдруге за цей рік , підвищать соцвиплати. Наприклад , допомога при народженні першої дитини тепер складе грн 30960 ( 10320 грн - одноразова допомога , і ще два роки буде виплачуватися сума в грн 20640 - 860 грн щомісяця по) , а соцдопомогу малозабезпеченим людям складе 255,78 грн ( зараз - 240,87 грн).

У Мінсоцполітики кажуть , що зараз затримок з виплатами немає: "Так , іноді з якихось причин людина отримує гроші , наприклад , не 9 - го , а 13 -го числа , але це не говорить про заборгованості » , - сказали нам у прес -службі відомства.

Також у міністерстві стверджують , що , незважаючи на проблеми з бюджетом , соцвиплати піднімуть всім: «Підвищення було закладено в план на 2013 рік , тому його не може не бути".

Правда , незважаючи на запевнення міністерства , соцмережі і офіційна сторінка Миколи Азарова в «Фейсбуці» рясніють скаргами на затримки виплат ( більше ніж на тиждень ) або ж на те , що посібники платять частинами . В основному це скарги від мам , які очікують соцдопомоги по догляду за дитиною.

Вчора на тему заборгованості по зарплатах висловився і президент Віктор Янукович. Він зажадав до кінця року погасити всі борги і пригрозив , якщо цього не буде зроблено , дійти "до кожного виконавця , починаючи з міністрів і до регіонів. "

 На думку президента Українського аналітичного центру Олександра Охріменка , підвищення соцвиплат виллється бюджету в кілька мільярдів гривень: " Заповнювати ці гроші будуть за рахунок емісії - ця практика завжди використовується в нашій країні в таких випадках. Звичайно , це спричинить інфляцію , але якщо вона буде в межах 3-4% , то це непогано , бо слідом за інфляцією можуть зрости зарплати , і це стимулює економіку " , - говорить Охріменко.

За словами заступника голови Комітету ВР з питань соцполітики та праці Павло Розенко , швидше за все , наступного року виплати будуть підвищувати двічі - у липні та грудні.
Раніше зловили суддів на маленькій хитрості у Верховній Раді. Служителі Фаміди навчилися отримувати з бюджету більше грошей , ніж належить при виході на пенсію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся