Україна не братиме участь в Євробаченні 2015

П'ятниця 19 вересня 2014 16:01

Національна телекомпанія України прийняла рішення відмовитися від участі в пісенному конкурсі Євробачення 2015 Причиною такого рішення стала складна ситуація в Україні.
Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі про рішення, прийняте НТКУ (авторський текст збережений - прим ред.) .:
"Багато причин, від економічних до політичних Але короткий і чесний теза виглядає просто :. Недоречно, і не на часі.
Не хочеться, "стиснувши зуби і через силу", проводити пісенний відбір, влаштовуючи "га-ля-ля" на Національному каналі восени-взимку 2014-го. Не передбачаються вони веселими, ці осінь і зима. Нити не збираємося, але і бенкетувати не будемо.
Кому важливо і потрібно - трансляції півфіналу-фіналу навесні 2015 будуть; просто без участі української сторони.
В 2016-му році - цілком можливо, і навіть - дуже сподіваємося повернутися в конкурс. Тому що надії наші связанни з усією країною. Буде все добре у України - значить, все добре буде і у нас. А буде недобре Україні - окремого "добре" нікому з нас не треба ".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся