ru ua

Весільний розпорядник - розкіш чи економія?

Весільний розпорядник - розкіш чи економія?

Ви готуєтеся до весілля? І, напевно, вже остаточно заплуталися у списках гостей, переліку того, що потрібно купити, замовити та орендувати? Але ніхто не скасовував роботу, не хочеться пропускати зустрічі з друзями, та й весь вільний час присвячувати питань, пов'язаних з організацією торжества не дуже хочеться.

Вирішити частину проблем і питань допоможе весільний розпорядник. Він, звичайно, не зробить всю роботу за вас, але значно спростить підготовку, підкаже і допоможе з пошуком ресторану, фотографа або візажиста. Де ж знайти цього незамінного помічника? Його робота вже включена в послуги весільного агентства. Домовляєтеся, обговорюєте план заходу і працюєте.

Думаєте, що без нього можна обійтися і це дуже дорого? Це не так, досвід розпорядника величезний, він не один рік працює у сфері весільного бізнесу, і, відповідно, знає, в якому ресторані краще організувати весілля, у кого замовити квіти або автомобіль, або як не переплатити за доставку.

Довіряючи власне весілля розпоряднику, ви отримуєте:

Впевненість, що все йде за планом, ресторан замовлено, меню обумовлено, запрошення гостям розіслані, і весільний кортеж готовий їхати куди накажете.

Можливість розслабитися на власному весіллі, танцювати, обіймати кохану і отримати справжнє задоволення від торжества. Про те, чи вистачить гостям шампанського, куди сховати реквізит для акторів і коли подавати десерт турбується розпорядник. Не забуде організатор і про дітей, він створить для них маленьке свято на весіллі, вони не занудьгують, і дадуть відпочити і батькам і іншим гостям.

Значну економію коштів, завдяки розумним рішенням і знижкам, часто значно перевищує вартість послуг весільного агентства.

Виконання будь-яких, навіть самих нестандартних, побажань замовника. Мрія нареченої - весілля в Турандот? Без проблем! Хочете піднятися в небо на повітряній кулі? Будь ласка! Можна організувати і тематичне весілля, в національному стилі з костюмованим поданням.

З професійним організатором весілля завжди із задоволенням співпрацюють кращі фотографи, оператори, візажисти і перукарі. Він бажаний гість на порозі фірм, що займаються прокатом авто, йому раді в кращих ресторанах міста. Вам залишаться лише приємні клопоти, ви можете спокійно працювати і відпочивати в очікуванні весілля.