Суд може достроково звільнити Юрія Луценка

НовиниІнше    24.12.2012 - 10:43

У залі судових засідань Менської виправної колонії 24 грудня, о 10.00, відбудеться засідання суду за рішенням звільнення екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка від подальшого відбування покарання.

Суд розгляне відповідне клопотання адвокатів Олексія Баганця, Ігоря Фоміна та Ігоря Балика про звільнення Луценка за станом здоров'я, поданої в порядку ст. 539 КПК, повідомляє прес-служба партії «Народна самооборона».

Голова в судовому засіданні - суддя Менського районного суду О.Савченко.

Як повідомлялося, медична комісія підтвердила, що стан здоров'я екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка залишається задовільним.

Нагадаємо, 3 грудня тюремники перевели Луценко з Менської виправної колонії в Чернігівську обллікарню. При цьому екс-міністр був госпіталізований в гастроентерологічне відділення, хоча перебуває в окремій палаті під охороною в урологічному відділенні. Через три дні його відправили назад за грати.

Раніше прес-секретар партії Народна самооборона Лариса Сарган повідомила, що розширена медична комісія прийняла рішення про проведення операції Юрію Луценку протягом півроку. У укладеного виявили поліпи, які лікарі рекомендували видалити хірургічним шляхом.

Як повідомлялося, раніше у Ю.Луценка були виявлені поліпи, які лікарі рекомендували видалити хірургічним шляхом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top