ru ua

У США створили будильник для роздільного пробудження сплячих в одному ліжку

У США створили будильник для роздільного пробудження сплячих в одному ліжку Будильник Wake

У США винайшли будильник нового типу Wake, який створює "індивідуальний світанок", що дозволяє розбудити одного з знаходяться в ліжку з допомогою ультразвуку, не турбуючи іншого. Збір коштів на пристрій оголошено на краудфандинговомк сервісі Kickstarter, передає Lenta.ru.

Wake підключається по Wi-Fi з додатком для смартфона, що вказує на людину, яку потрібно розбудити. Далі гаджет знаходить його на ліжку з допомогою датчика теплового випромінювання тіла.

Після цього пристрій посилає фокусированную ультразвукову хвилю в бік сплячого. Прилад видає дуже вузько спрямовану хвилю, яка будить тільки однієї людини. Одночасно на його обличчя все яскравіше світить лампа на білих світлодіодах: вона імітує сонячне світло, що сприяє більш природному пробудження.

Якщо, прокинувшись, людина перевернеться на другий бік і знову засне, Wake знову почне процедуру і вимикається лише тоді, коли людина встане з ліжка.

Винайшли гаджет в лос-анджелеської компанії Lucera Labs, яка почала на Kickstarter кампанію по збору коштів. Для виробництва Wake планують зібрати 100 тис. дол. У разі успіху кампанії перші пристрої потраплять до користувачів до вересня 2015 року. Вартість одного Wake складе 250 дол.