Творці фільму про Бонда заперечують отримання 20 млн дол. від Мексики

НовиниІнше    19.03.2015 - 12:23

Творці нового фільму про Джеймса Бонда заперечують отримання 20 млн дол від Мексики, повідомляє The Hollywood Reporter.

Відзначимо, що раніше в пресі з'явилася інформація, що студії MGM і Sony і продюсери стрічки "007: Спектр" погодилися внести зміни в сюжет картини, щоб отримати субсидію. Стверджувалося, що уряд Мексики запропонував надати фінансові пільги в обмін на створення позитивного іміджу країни у стрічці.

На прес-конференції в Мехіко один з продюсерів бондіани Майкл Вілсон спростував цю інформацію. "Ми отримуємо пільги, куди б ми не приїжджали. Іноді це податкові пільги, іноді це інші види преференцій. В даному конкретному випадку у нас є приватні компанії, які об'єдналися в спільне підприємство, щоб підтримати туризм в цій країні", - уточнив Вілсон. Він відмовився розкрити суму, яку "Спектр" отримає від цієї бізнес-групи.

Вілсон також заявив, що зміни в сценарій не вносилися.

Зйомки нового фільму про агента 007 проходять в Римі (Італія) та Лондоні (Великобританія), а також в Австрії і Марокко. Як зазначив продюсер, найскладнішим знімальний процес буде в Мехіко, де у сцені погоні візьмуть участь 1,5 тис. осіб: масовка зобразить святкування Дня мертвих.

Нагадаємо, центральні вулиці Мехіко перекриють для зйомок нового фільму про Бонда.

За матеріалами "Газета.RU"

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top