Складено рейтинг найбільш високооплачуваних професій липня

НовиниІнше    08.08.2013 - 10:18

У розпал літа на ринку праці щороку спостерігається «мертвий сезон». Компанії закривають старі вакансії, але не поспішають відкривати нові, тому пошук роботи стає нелегким задачей.Однако шанс знайти високооплачувану роботу все ж є у працівників IT-сфери і фахівців з продажу, які влаштувалися на другому місці рейтингу.

Далі йдуть традиційні лідери - маркетинг, пропозиції для молодих фахівців і адміністративний персонал. Крім того, помітно зросла кількість вакансій у сфері туризму та банківської справи, а також у сфері будівництва. Але кількість пропозицій у липні для бухгалтерів і фахівців у виробничій сфері трохи скоротилося.

Необхідно відзначити, що абсолютними лідерамів рейтингу високооплачуваних професій в Києві та регіонах залишаються програмісти. Згідно з даними за липень, роботодавці готові платити таким фахівцям від 20 тисяч гривень (ведучий HTML5 розробник) до 35 тисяч гривень (. NETTeamLeader). Комерційному директору і фінансовому контролеру пропонують заробітні плати в розмірі 16-ти тисяч гривень, а PR-менеджеру - 15 тисяч.Также в переліку найвищих київських зарплат все частіше з'являються вакансії для висококваліфікованих фахівців на виробництва різноманітних напрямків, оскільки такі професіонали - велика рідкість, і компанії готові платити чималі гроші, щоб роздобути такого фахівця.

У регіонах ситуація трохи інша. Звичайно, рівень зарплат за межами столиці трохи нижче, ніж у Києві, і крім того, в регіонах досить популярними і затребуваними залишаються фахівці і керівники у виробничій та аграрній сфері, що не характерно для Києва.

Згідно з даними Держстату, за регіонами лідером за рівнем оплати праці залишається Київ - середня заробітна плата тут в березні склала 4577 грн. Далі йдуть Донецька (3381 грн) і Дніпропетровська (3042 грн) області. Найнижчі доходи зафіксовані у жителів Тернопільської області - 2079 грн на місяць.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Київ
On Top