Сервіс pos терміналу від Смартфін (2can) зручний і безкоштовний

Бізнесу в сучасних умовах дуже необхідна оперативність у розрахунках. Безпроблемний швидкий переклад будь-якої суми на рахунки в російських банках гарантується за наявності мобільного pos терміналу, який являє собою компактний, що приєднуються в роз'єм мобільника, адаптер.

Компанія Смартфін забезпечує безкоштовне підключення, мобільний платіжний термінал працює з найбільш популярними картами Visa і MasterCard. Кард-рідер безкоштовний, також дуже привабливий дуже малий відсоток (2,75 відс.), Який сплачується за кожну транзакцію. Серед плюсів сервісу від Смартфін (2can) можна виділити його безумовне зручність унаслідок наявності персонального платіжного плану, користувач отримує в своє розпорядження бек-офіс, який дає можливість зручно вести облік операцій.

До того ж грошовий оборот користувача не лімітований. Зручний, безкоштовно підключається сервіс, максимальною мірою влаштовує представників малого та середнього бізнесу, їх бізнес структурами може прийматися оплата карткою, це може стосуватися оплати послуг ресторанів і магазинів, інших підприємств сфери послуг.

За наявності сматфонів і виділяється підприємством Смартфін адаптера до нього у вас з'являється можливість організувати особистий мобільний pos термінал. Це цінна нововведення, яке ще не всі знають, воно заслуговує великої уваги. Населення отримало в своє розпорядження величезну кількість карт, за наявності мобільних сел терміналів стає більш комфортною фінансова сторона нашого життя.

Мобільний еквайринг - нове слово в справі виконання безготівкової оплати за послуги. Користувачеві потрібен смартфон, карт-рідер і встановлена ​​в смартфон спеціальна програма, карт-рідер і додаток надається безкоштовно.
Переваги роботи з pos терміналами 2сan

У роботі схеми сервісу не може бути ніяких проблем. Ваш телефон завжди з вами, а отже завжди при вас зручний і простий у користуванні mpos термінал. Будь-які незрозумілі моменти і непорозуміння дуже швидко дозволяє цілодобово працює служба технічної (клієнтської) підтримки. Оформлення звітності побудовано на зрозумілих базисних принципах.

Серед безсумнівного плюса відзначається бездоганна надійна робота. Клієнти компанії Смартфін бачать переваги роботи з нею, вам допомагають справжні професіонали. Слід відзначити зростання популярності бренду 2сan. Успіх компанії Смартфін сприяє вашому успіху в справах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся