Сергій Шнуров представив кліп на пісню "патріотка"

НовиниІнше    06.10.2014 - 15:18

Днями у світ вийшла нова відеоробота популярної групи "Ленінград", головну роль в якій виконала успішна блогер і бізнесвумен Ніка Білоцерківська.
В кліпі на пісню "патріотка" Ніка постає в образі російської дівчата-красуні, яка активно експлуатує імпортну продукцію і уплітає зарубіжні ласощі.
Глибшими філософськими міркуваннями на тему патріотизму в Росії лідер музичного колективу Сергій Шнуров поділився у себе в Instagram:
"На моїх очах, за дуже короткий період, відбулася страшна і на жаль неминуча девальвація поняття патріотизм. Патріотизм став як спортивний костюм -" предметом "масової культури, який як і спортивний костюм, використовують частіше за все не за призначенням. Символіка перетворилася на суть і сенс. Оболонка стала внутрішнім змістом. Крики "Росія вперед!" всюди. Як візники раніше підганяли коней, так і ми - свистом і окриками змушуємо мчати країну в невідоме. "Росія в перед!" Хто голосніше кричить - той більший "патріот. P.s. Незрівнянна Ніка Білоцерківська в ролі патріотки. Режисер - чарівна Олена Спіріна ".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top