Вирішення фінансових проблем - кредитна карта Альфабанка

У житті бувають ситуації , коли терміново потрібні гроші. Але де їх взяти? У такому випадку допоможе кредитна карта Gold «Максимум ». Досить зайти у відділення банку або в Інтернет , не виходячи з будинку або офісу , і оформити її.

Все дуже просто . Знадобиться лише паспорт та ІПН . Після оформлення заявки онлайн , протягом декількох днів вам доставлять карту на вашу адресу. Вам більше не потрібно збирати перелік документів , шукати поручителів і витрачати свій час на черги у відділенні банку . Доставку не потрібно оплачувати , де б ви не знаходилися.

Великою перевагою є те , що вам не потрібно звітувати перед банком , для яких цілей вам потрібні гроші.

Ніяких підводних каменів. Вся інформація надається на сайті банку , і ви маєте можливість точно знати , скільки грошей ви берете і в які терміни зобов'язані сплатити заборгованість . Кредитний ліміт до 75 000 грн , пільговий період кредитування до 55 днів і найбільший плюс в тому , що є можливість зняти гроші у всіх банкоматах України без комісії.

Кредитні карти Gold «Максимум» універсальні. На ній можна зберігати свої особисті заощадження , що є цілком безпечною і комфортною послугою. Таким чином , все, що вам необхідно , буде завжди під рукою. У магазині , в ресторані або в поїздці , ви завжди можете скористатися кредитною карткою. Одна маленька картка - вирішення багатьох проблем.

Кредитна картка - це універсальний інструмент , завдяки якому можна скористатися кредитними коштами і придбати вподобаний товар , оплатити послуги , сервіси в будь-який момент .

Варто тільки захотіти і подати заявку. Вам більше не знадобиться просити гроші у приятелів або батьків , ви маєте власний джерело грошей . Швидко , зручно та надійно . Ви вже з першого дня можете оцінити переваги наявності кредитної карти Gold «Максимум» і скористатися нею в будь-якій ситуації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся