Розвиток православної інтернет торгівлі в Росії

Развитие торговли в православных интернет-магазинахПравославні книжкові видавництва , іконні майстерні , ювелірні підприємства знаходяться у великих містах чи обителях . Сам же ринок православної продукції в якійсь мірі навіть перенасичений. Щодо книжок , то їх видають мільйонними тиражами і ця література охоплює всіх учасників читацького ринку - від дитини до людини похилого віку, від звичайного мирянина до насельника монастиря , від робітника до інтелігента . Але варто від'їхати кілька десятків кілометрів углиб країни і ситуація кардинально змінюється. Знайти крамницю з продажу православної продукції буває просто неможливо. І чим далі , тим ситуація стає сумніше. Ось чому роль православних онлайн-ритейлерів сьогодні настільки велика. Темпи відкриття нових магазинів у мережі з кожним роком все стрімкіше . Без сумніву , інтернет -магазини - безумовний локомотив будь-якого виду торгівлі . Що стосується православних товарів, зокрема , книг , то сьогодні вони за популярністю займають третє місце з продажу в інтернеті .

Однак слід зазначити , що як і в будь-який інший сфері , на цьому полі діяльності зустрічаються кукіль і насіння. На щастя, є розповсюджувачі , які своїми стараннями наповнюють ринок дійсно православної , якісною продукцією . Ці бренди впізнавані, улюблені споживачами , деякі з них мають давню історію , як , наприклад , Російський паломник , ознайомитися з асортиментом товарів якого можна тут http://www.idrp.ru/buy .

Завдяки їм книги , що розповідають про головні питання буття , стають доступними людям . Успішна діяльність таких інтернет -магазинів регламентується балансом інтересів видавця , розповсюджувача, Церкви , який суворо дотриманий . Налагоджена система логістики , що забезпечує не тільки поточний продаж , але і динамічний розвиток онлайн ринку православної продукції .

Багато православні видавництва безпосередньо самі створюють інтернет-проекти , покликані сприяти поширенню їх продукції і ті успішно працюють , реалізовуючи значну частину товарів, у тому числі , і на світському ринку . Крім цього , такі магазини співпрацюють з іншими видавництвами , пропонуючи читачеві саму якісну літературу . Реалізація православної книги має свої особливості, що виділяють її як особливий сегмент книжкового ринку. Тут не відчувається тенденція падіння продажів , так як православна людина не мислить себе без традиційної книги.

Крім цього , саме суспільство , переситився дешевим чтивом , шукає чогось більш приємного і корисного для душі.

Але є також ті , хто під виглядом православної поширює окультну , антихристиянську продукцію . Така псевдоправославних література здатна завдати непоправної шкоди людській душі . Жертвою обману іноді стають навіть люди воцерковлені . Дуже нелегко після повернути їх людей у ​​церковну огорожу . Все сказане стосується не тільки книг , а й інших виробів, зокрема , ювелірних .

Тому дуже важливо , вибираючи інтернет -магазин , поцікавитися , наскільки він православний . Зробити це не так вже й складно. У мережі існують інформаційно -просвітницькі проекти РПЦ , викладають на своїх сторінках каталоги православного інтернету. Можна також почитати відгуки тих , хто вже скористався послугами обраного вами інтернет -магазину.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся