ua en ru

Опрацювання преса з положення у висі

сновними в тренуваннях для сильного і здорового тіла , є різні вправи орієнтовані на прес і спину. Корпусом є основа стабільності всього тіла. Причина в тому , що м'язи , які обрамляють корпус - це , перш за все захисна оболонка , як для внутрішніх органів , так і для скелета.

Перше, з чого зазвичай починають формування сильного і красивого преса - це вправи для м'язів , які розташовані в районі живота. Вони є основною видимою частиною тілесного корсета. Ви можете включити їх до складу вашої фітнес -тренування.

Найбільш ефективними вправами є , безумовно , висячи на турніку здійснювати підйоми прямих ніг. Але при цьому , вони є найбільш важкими вправами , які існують для нижньої частини преса , розташованого в черевній області. На виконання даних вправ доводиться відразу подвійне навантаження . Перша частина навантаження - це власна вага , а от друга - це те , некомфортне становище , в якому припадають утримувати стабільне положення тіла силою своїх рук. У результаті вплив відбувається на м'язи :

· Рук ;

· Нижній частині преса розташованого в черевній області;

Виникає питання , а навіщо необхідне збільшення м'язової маси саме в районі живота? Навіщо потрібен сильний корпус , а також гарне й витривала тіло ? Відповідь досить проста і очевидна . Еластична і має велику масу пряма м'яз живота запобігає собою різні розтягування пуза , які і ведуть до розтягувань в даній області тіла. Також вона запобігає дряхле , а також жирове обвиття живота.

Як необхідно виконувати дану вправу для преса? Займаємо вихідне висячий положення " Струною " на турніку таким чином , щоб верхівка голови була направлена ​​в стелю , а ноги при цьому в підлогу. Далі намагаємося не розгойдувати під час виконання вправи і тримати ноги прямими. Під час видиху необхідно піднімати ноги вгору так , щоб вони знаходилися паралельно підлозі. Якщо вистачає сил - піднімати можна і вище , це теж буде вважатися правильним виконанням . У такому положенні утримувати ноги кілька секунд і на видиху плавно опускати прямі ноги в початкове положення.

Варто зауважити , що ніяких ривків робити під час підйому ніг не можна. Також небажані кивки головою , треба дивитися перед собою. Не варто також і розгойдуватися. Під час повернення ніг у вихідне положення , бажано їх повністю не опускати вниз. Це дозволить скоротити амплітуду руху приблизно від 10 до 20 сантиметрів. Саме перебуваючи в безперервному напрузі , ваш прес буде добре опрацьовуватися .

У разі , коли з прямими ногами ще важко виконувати дану вправу , то при підйомі вгору їх можна згинати в колінах. Для того , щоб ще більше полегшити виконання цієї вправи , піднімати ноги можна впираючись передпліччями в підлокітники і спиною в спеціальний тренажер , який замінює турнік . Тут також буде потрібна сила рук. Але з часом , після певної кількості занять вправу можна буде ускладнювати , щоб отримати необхідне навантаження для розвитку м'язів.

У доповненні до вправ на прес вам також необходио задуматися про харчування. Рекомендуємо звернути увагу на періодичне голодування , яке стало досить популярно серед людей ведуть здоровий спосіб життя.