Принц Вільям і Кейт Міддлтон намагаються таємно знайти домробітницю The Daily Telegraph

НовиниІнше    18.03.2015 - 14:45

Принц Вільям і його дружина Кейт Міддлтон спробували інкогніто знайти домробітницю через інтернет. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє The Daily Telegraph.

Вакансія була розміщена на спеціалізованому сайті The Lady jobs. Видання зазначає, що королівська сім'я задумалася про пошук хатньої робітниці після того, як від них після п'яти місяців роботи звільнилася 34-річна Емі Вуд.

В оголошенні сказано, що здобувачці належить працювати у великому будинку в Норфолку (Англія). The Daily Telegraph стверджує, що мова йде про заміської резиденції Энмер Хол, яка розташована в селі Энмер.

Майбутньої домробітниці належить підтримувати чистоту в будинку і займатися пранням і прасуванням одягу. Їй також потрібно буде купувати продукти, іноді готувати їжу, доглядати за дітьми і собаками. "Дотримання конфіденційності і лояльність домробітниці мають для нас вирішальне значення", - повідомляється в оголошенні.

Графік передбачає п'ятиденний робочий тиждень. При цьому не виключається, що іноді домробітниці доведеться затримуватися або виходити на роботу у вихідні. Їй буде надано житло (де, не уточнюється), розмір зарплати також не вказується.

За матеріалами Lenta.ru

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top