ru ua

Співачка Бейонсе розповіла, як проходить її світове турне

Знаменита американська співачка в стилі r'n'b Бейонсе виклала у своєму фотоблоге серію стильних чорно-білих фото з одного з концертів свого світового турне «The Mrs Carter Show World Tour». Дивлячись на ці знімки, складається враження, що співачка вирішила впустити за лаштунки всіх своїх шанувальників.
На знімках видно, як співачка накладає грим і готується до виступу, то вона сидить, задумавшись з мікрофоном в руках, на наступному фото Бейонсе обіймається з артистками свого балету. Співачка, завдяки фотографіям, продемонструвала незвичайне скло, на якому записуються назви міст, в яких вже пройшли шоу. Крім цього на склі вказані міста, в яких Бейонсе ще тільки збирається виступити. А в нижній частині скла ведеться відлік концертів.
Свій фоторепортаж Бейонсе завершила кольоровою фотографією. На ній співачка спілкується зі своїми шанувальниками за лаштунками.
Нагадуємо, перший концерт співачки пройшов у квітні в Белграді. Тур складається з 65 концертів, які пройдуть в містах Європи, Північної і Південної Америки. І завершиться світове турне Бейонсе у вересні цього року. Ще у планах співачки в цьому році випустити свій п'ятий альбом.