Співачка Бейонсе на концерт приїхала на велосипеді

НовиниІнше    07.08.2013 - 16:10

31-річна популярна американська співачка Бейонсе традиційно входить в списки найбільш забезпечених зірок, з чого випливає, що вона цілком може собі дозволити дуже багато. Однак, незважаючи на це, у понеділок співачка віддала перевагу не дорогому і комфортабельного автомобіля, а велосипеду.
Бейонсе вирішила покататися на велосипеді через Бруклінський міст у концертний зал Barclays Center, де ввечері того ж дня вона давала концерт. Невеликий фотозвіт про подорож Бейонсе опублікувала у своєму блозі написав: «Я добралася на велосипеді на моє останнє шоу в Barclays».
На колажі чітко видно, що для прогулянки на велосипеді Бейонсе вибрала короткі джинсові шорти і майку з принтом з зірочок. По дорозі співачка фотографувала впізнавані пейзажі мосту і перехожих, які навіть не здогадувалися, що сама Бейонсе перебирається з ними через міст.
Нагадуємо, що зараз Бейонсе перебуває у світовому турне під назвою «Mrs Carter Show». Назву для нього співачка винайшла в честь свого чоловіка - репера Jay-Зи, якого за документами звати Шон Картер.
На своїх концертах Бейонсе намагається бути ближче до публіки. Співачка проходить по подіуму в зал, спілкуючись з фанатами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top