Перша жертва кригопаду: бурулька проломила голову львів'янину

НовиниІнше    27.12.2012 - 10:21

У перший день плюсової температури гігантські бурульки полетіли на людей, йдеться в сюжеті ТСН. Українці ходять, як у війну - під обстрілом з повітря. Львів відкрив рахунок жертв кригопаду. 34-річному перехожому шматок льоду звалився на голову. Кілька людей встигли відскочити, а один залишився лежати на тротуарі у калюжі крові.
Медики діагностували у львів'янина закриту черепно-мозкову травму, перелом виличної кістки зі зміщенням та рвану рану обличчя. На нього чекає операція і щонайменше два тижні стаціонару.

Ситуація з бурульками не на жарт лякає і киян, адже велетенські крижані нарости звисають ледь не з кожного даху. На деяких подвір'ях не лише не прибирають, і не застерігають обмежувальними стрічками. Комунальники, у свою чергу, запевняють, що працюють, але, відверто зізнаються, до такої негоди, як цього року - вони не готові. Там, де ще не почистили комунальники, можуть почистять спеціальні фірми, але вже за окрему плату - від 5 до 12 гривень за квадратний метр. Особливо стерегтися падіння крижин варто у наступні кілька днів, поки в Україні збережеться плюсова температура.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top