ru ua

Готелі Чорногорії - як вибрати місце для літнього відпочинку?

Чорногорія приваблює любителів пляжного відпочинку, спрямовуються на популярні курорти Будванської Рів'єри, зігріті сонцем міста Мілочер і Бечічі, острів-готель Святий Стефан. А підходящі готелі Чорногорії підбираються не тільки з урахуванням їх розташування в конкретному населеному пункті, а й виходячи від віддаленості пляжу, «зірковості» і рівня сервісу, наявності туристичної інфраструктури. На перше місце за популярністю виходять готелі древнього міста Будви, де пляжний відпочинок можна поєднувати з галасливими нічними розвагами і оглядом визначних пам'яток, відвідуванням рибних ресторанів і барів.

Серед бюджетних готелів виділяються комплекси Admiral Club 3 * і Adriana Villa 3 *, однак при виборі даних готелів для літнього відпочинку потрібно бути готовими, що похід до пляжної зони займе до десяти хвилин. Незважаючи на категорії «три зірки», готель Admiral Club 3 * надає постояльцям високий рівень сервісу, за гостинність їй було присвоєно «Золотий Кубок», але головним достоїнством комплексу стає власний піщаний пляж. Будівля готелю Adriana Villa 3 *, побудованої в 2009 році, привертає постояльців завдяки максимально вдалому розташуванню.

Комплекс побудований між кращим піщаним пляжем і старим містом, а замість номерів у ньому передбачені апартаменти з власною кухнею. При бажанні відпочити на Будванської Рив'єрі можна вибрати комфортабельний готель Splendid Conference Spa Resort 5 *, розташовану в курортному селищі Бечічі, всього в трьох кілометрах від Старої Будви. Комплекс має власним пляжем, а постояльці зможуть відпочивати в парку і мальовничому саду на території готелю.

Іншим чорногорським туристичним центром є приморське містечко Бар, де також туристи зможуть знайти варіанти для економічного розміщення. Наприклад, можна зупинитися в недорогому готелі Adria, оточеній мальовничим садом і має парковку. Любителям розкішного відпочинку сподобається невеликий комплекс Villa Djenovici 5 *, розташований на популярному курорті Херцег-Нові і призначений для відпочинку однієї родини.

Щоб під час відпустки в Чорногорії забути про галасливих магістралях, можна зупинитися на острові Святий Стефан, де сконцентровано безліч затишних і незвичайних готелів, або пошукати інші привабливі місця. На будь-якому з чорногорських курортів є не тільки дорогі готелі з п'ятьма зірками, а й цілком бюджетні варіанти для розміщення.