ru ua

Онлайн-сервіс OpenCredits.ru

Сучасні банки вже давно вийшли за межі своїх офісів і освоюють інтернет - простір, використовуючи найсучасніші технології. Якщо раніше пристойному банку досить було мати простий офіційний сайт з узагальненою інформацією про послуги, то тепер сайти сучасних і престижних банків виглядають набагато складніше. Дуже поширені онлайн - заявки на отримання кредиту, всілякі кредитні калькулятори, такі послуги як мобільний банк і банк - онлайн.

Але для кінцевого користувача, потенційного клієнта такі інновації скрутні, потрібно переглянути сайти безлічі банків, вивчити великий обсяг інформації, скрізь заповнювати анкети і відповідати на опитування. Альтернативою цьому стали популярні онлайн - сервіси, які на одному сайті пропонують всілякі послуги відразу кількох, а то й кількох десятків банків.

Прикладом такого ресурсу є OpenCredits.ru - відразу хочеться відзначити лаконічний дизайн, нічого зайвого, без реклами, графіки та анімації. Строго у справі, для людей, які дійсно перебувають у пошуку банку та виборі кредиту. На стартовій сторінці відразу зазначено що ресурс, насамперед, призначений для міста Омська, і не просто формально. Якщо як слід вивчити цей сайт, можна дізнатися багато тонких моментів щодо банків та кредитування саме щодо Омська. Наприклад, що в цьому місті немає Бюро кредитних історій. Так що видно відразу, що робота зі створення сервісу пророблена велика і підтримується в актуальному стані.

На сайті в зручній формі представлений весь ринок кредитування, від стандартних кредитів готівкою (розділ openCredits.ru / categories / kredity-nalichnymi), іпотеки та автокредитування, до таких тонкощів як мікрокредити, кредити з негативною кредитною історією. Причому по кожному виду кредиту є фільтр з вражаючим великою кількістю опцій і налаштувань, а також можливість порівняти одні й ті ж параметри по різних банках. Крім перегляду даних по конкретному кредиту, можна ознайомитися з трьома розділами - Рекомендуємо!, Новинки, Популярне. Де також представлені різні види кредитів від багатьох банків. Причому змістовно і докладно скрізь розписані умови і вимоги по кожному конкретному кредиту. Дуже грамотно придумана кнопка - посилання «Оформити кредит», яка відразу переміщує клієнта на сайт обраного банку для заповнення онлайн - заявки.

Так що сервіс OpenCredits.ru радує своєю простотою оформлення, при цьому володіє дуже зручною навігацією і просто вражає своєю інформативністю з питань кредитування. Тут кожен бажаючий зможе підібрати собі кредит або кредитну карту з потрібних параметрах без жодних зусиль!