On-line фотошкола: добра освіта у вільний час

Он-лайн фотошкола Олени Щасливої ​​продовжує набір учнів різного рівня підготовленості на навчальні курси по фотографії. Якщо у вас є бажання розвиватися і рости як фотограф , то його легко здійснити за допомогою цієї навчальної програми , про відмінну якість яку говорять роботи випускників та високий професіоналізм викладачів .

Бажаючі пройти навчання в фотошколі можуть вибрати один із запропонованих курсів або вивчити паралельно декілька: Основна програма для початківців , Фотокурс « Швидкий старт» , або спеціальні програми : Весільне фотографування , Зйомка немовлят , дітей , Дитячий репортаж , Зйомка макро , Автопортрет , Основи композиції , ін В активі навчальної програми школи є і необхідні кожному фотографу авторські курси з пост- обробці. По закінченню школи ( або одного з курсів) учневі видається відповідний сертифікат.

Поява он- лайн навчання багато в чому змінило систему освіти і призвело до можливості отримання необхідних навичок і знань « віддалено ». Звичайно , онлайн навчання має свої недоліки , наприклад , необхідність високого рівня самоорганізації , але й переваги його очевидні. Дистанційна фотошкола Олени Щасливої ​​відмінно підійде тим , хто має щільний графік роботи , часто їздить у відрядження , або з інших причин, пов'язаних з нестачею часу , відсутністю підходящої школи в місті , пр. не може отримати необхідні знання. Приміром , досить широкою популярністю користується цей курс у молодих мам. Адже , проходження програми не буде відволікати від турботи про малюка . Найчастіше до закінчення декретної відпустки молода мама , не тільки освоює курс , а й отримує повноцінну професію , якісне портфоліо і навіть перших замовників. Чимало серед випускників школи , які вже сьогодні працюють фотографами , і людей , що живуть за кордоном, але вибрали навчання рідною мовою.

Всі курси фотошколи розроблені з урахуванням специфіки онлайн навчання , вони включають в себе як практичну , так і теоретичну частину. Багато уваги приділяється і такого важливого етапу , як аналіз фотографій , «робота над помилками» , пошук подальших шляхів розвитку . Також кожен учень школи може скористатися послугою «Наставник » , отримати професійну консультацію , що цікавить інформацію, що виходить за рамки курсу .

Проходження всіх етапів базового курсу «основи фотографії » дає учневі комплекс необхідних навичок і знань для роботи в професійній сфері. Звичайно , на творчому шляху не раз ще будуть виникати питання або завдання , але отриманих в фотошколі знань вистачить для хорошого старту на цьому шляху.

Курс основ фотографії " Швидкий старт" включає в себе всі ключові розділи : історія , техніка зйомки , освітлення , особливості роботи з кольором , чорно -біла зйомка , композиція , зйомка портретів , пейзажів , натюрмортів . Навчання в фотошколі побудовано таким чином , що проходячи курс , учень знайомиться не тільки з теорією , а й навчається аналізувати , створювати художні кадри. Лекції написані живою, доступною і цікавою мовою , завершують кожен етап навчання обов'язкові « екзаменаційні » знімки.

На сайті фотошколи кожен бажаючий може ознайомитися з прикладами фоторобіт випускників , які сьогодні успішно працюють як фотографи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся