Величезний Палац Спорту Sport Life відкрився на Теремках!!!

У Києві відкрився новий Палац Спорту !

Новий Sport Life на Теремках ( активний лінк на http://www.sportlife.ua/ru/clubs/kiev/teremki ) - це перший в історії незалежної України спортивний комплекс такого розміру і рівня оснащеності . Триповерховий фітнес- клуб загальною площею в 7500 кв.м. може прийняти до 20 000 клієнтів . Панорамні тренажерні зали нового Sport Life оснащені тільки ультрасучасним американським обладнанням: TechnoGym , Precor , Star Trac , LifeFitness .

 

Новий Sport Life на Теремках - це вже 27 -й діючий клуб мережі . У листопаді планується запуск ще трьох об'єктів . До кінця наступного року працюватиме 50 фітнес -клубів Sport Life загальною площею в 200 тисяч кв.м.

 

Стрімке зростання мережі дає величезні переваги клієнтам Sport Life - вони можуть займатися спортом там , де їм це зручно: плавати біля будинку , грати в сквош або футбол біля роботи , займатися в професійних спортзалах у відрядженні. Адже фітнес- клуби Sport Life ( активний лінк на http://www.sportlife.ua/ ) відкриваються практично у всіх містах України !

 

Почни сьогодні! Прямо зараз ! ( Активний лінк на http://www.sportlife.ua/ )

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся