Офіціантка з Верховної Ради 4 роки плювала в суп депутатам

В особливій опозиції по відношенню до депутатів Верховної Ради України 4 роки перебувала офіціантка їдальнею ВРУ Юлія Борщенко. Вона 4 роки плювала депутатам в суп.

Цікава подія відбулася сьогодні. Подія, яка безумовно обрадувало більшість жителів нашої країни.

Офіціантку їдальні Верховної Ради України Юлію Борщенко звільнили з роботи. Причиною звільнення став факт виявлення в супі депутата Валентина Матвєєва слідів плювка.

Жінка зізналася, що плювала в страви для народних обранців не перший раз і нітрохи у своєму вчинку не кається.

Як пояснила Борщенко, в їдальні Верховної Ради платять не так вже й добре - лише 3200 гривень. Для столичного жителя це зовсім не гроші.

Все, що мотивувало її працювати 4 роки в престижному закладі харчування України - це можливість помститися народним обранцям за те, що вони роблять з народом і країною в цілому. «І якщо хтось думає, що я про свої вчинки жалкую, він глибоко помиляється - це моя політична позиція», - заявила звільнена офіціантка.

Крім цього, Борщенко заявила, що шукати роботу в сфері громадського харчування найближчим часом вона не має наміру. Побачивши зацікавленість до своєї історії з боку ЗМІ, жінка прийняла рішення написати книгу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся