Про користь читання

НовиниІнше    07.08.2013 - 12:40

Багато хто помилково вважають, що з розвитком технологій і засобів отримання інформації у людей відпадає інтерес до читання книги і отриманню від неї знань. Але варто подивитися на те величезна кількість читаючих людей у ​​громадському транспорті, в парках і кафе, то стає ясно - час не владний над книгою.

Про користь читання не втомлюються повторювати і вчені, що публікують все нові цікаві відкриття на цю тему. Відомо, що читання допомагає розслабитися і зняти стрес, недарма багато хто з нас не можуть заснути, що не перегорнувши кілька сторінок. Крім того, книги значно збільшують словниковий запас і роблять читачів більш впевненими та творчими людьми. Також нещодавно проведені дослідження вчених показали, що читання захищає від хвороби Альцгеймера, адже під час цього процесу активність мозку значно збільшується, що позитивно позначається на його стані.

Правда, останнім часом електронні книги все більше витісняють класичні паперові. Адже навіщо носити з собою важке зібрання творів, якщо в невеликий прилад можна зберегти цілу бібліотеку Конгресу?

Проте все частіше стає актуальним питання, де в інтернеті можна знайти велику електронну бібліотеку для скачування. Оскільки все більше і більше бібліотек у мережі пропонують своїм відвідувачам пройти тривалу процедуру реєстрації або заплатити за можливість користуватися її зборами. На сайті http://www.big-library.info/ ви зможете абсолютно безкоштовно скачати будь-яку книгу, вибравши з величезної безлічі представлених жанрів і напрямів, крім того, любителів журналів обрадує наявність великого вибору періодичних видань.

У ритмі сучасного технологічного світу не варто відмовляти собі в тому незабутньому задоволенні, яке дає книга. Нехай навіть і електронна.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top