Новини кіно цього місяця

НовиниІнше    11.08.2013 - 15:01

«" Ходячі мерці "повернулися з рекордом»

Друга половина третього сезону одного з найпопулярніших серіалів "Ходячі мерці" була показана в Північній Америці з справжнім рекордом. Як повідомляють закордонні засоби масової інформації, черговий епізод серіалу, показаний телеканалом АМС, зібрав біля телевізорів приблизно 12,3 мільйона глядачів.

До цього рекордним вважався випадок, коли серіал дивилися 10,9 мільйона глядачів одночасно, це було зафіксовано під час прем'єри самої першої серії третього сезону у жовтні минулого року. У підсумку з урахуванням нічних повторів серіалу новий епізод "Ходячих мерців" переглянули понад 16600000 американців. За цим посиланням http://www.sotmarket.ru/category/planshet.html можна придбати планшетні комп'ютери, які зручно використовувати для перегляду серіалів і кіно.
«Британська Кіноакадемія нагородила найкращих акторів року»

Найкращими акторами минулого року стали Деніел Дей-Льюїс, який зіграв у фільмі "Лінкольн" і актор Емманюель Ріва, який зіграв у картині "Любов". Варто зауважити, що раніше актор Дей-Льюїс отримав за свою роль декількох досить престижних нагород, наприклад, "Золотий глобус". Даний актор вважався головним претендентом також і на премію Американської Кіноакадемії (а не тільки Британської), так само як і Емманюель Ріва.

«Фільм" Нестримний "яка в прокаті не відбився»

Новий солопроект за участю улюбленого багатьма актора Сильвестра Сталлоне під назвою "Нестримний" просто провалився в американському прокаті. З моменту старту картини збори забезпечили тільки лише 1,9 млн доларів. У всьому світі загальні збори цього фільму 8,1 мільйона доларів. Це притому, що бюджет фільму був 55 мільйонів доларів.

«Кінооператор" Індіани Джонса "виповнилося 100 років»

Кілька днів тому виповнилося рівно 100 років знаменитому голлівудському кінооператорові. Дуглас Слока майстер кіно народився в Лондоні, але до двадцяти років жив разом зі своїми батьками у Франції, де і здобув освіту. У далекому 1933 ця людина повернувся на батьківщину і став вільним журналістом-фрілансером і професійним фотографом.

За службовим своєї служби Дуглас об'їхав чималу частину Європи. Тоді Дуглас Слока і знімав свої найперші документальні кінофільми на плівку. Зараз дивитися фільми або записувати відео можна навіть використовуючи рідери для читання електронних книг, також планшетні комп'ютери дуже зручні в мультимедіа розвагах (користування браузером, перегляд кіно, читання, записати відео та фото).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top