ru ua

Кілька порад для ремонту маленьких кімнат

Більшість молодих сімей , набуваючи своє перше житло яке в основному завжди дуже маленьке задаються питанням , як же у такій маленькій квартирці зробити ремонт ?

Значна частина людей люблять комфорт і затишок у своїх оселях , а цього можна досягти в найпершу чергу за допомогою чистого і свіжого ремонту. У цій статті ми поговоримо з вами як зробити ремонт в маленьких кімнатах , і які матеріали для цього вибрати .

Багато хто думає , що зробити ремонт в маленькому приміщенні досить просто , так як туди не потрібна велика кількість будівельних матеріалів , але це не так. Адже саме в маленький простір необхідно підібрати якісні матеріали та спробувати хоча б візуально його збільшити.

Стелі

У маленькій кімнаті, не бажано використовувати які-або складні конструкції стелі , інакше вони зменшать розміри вашого приміщення. Найкраще його просто поштукатурити і пофарбувати , також можна зробити натяжна стеля , адже він зовсім не забирає висоту , але може візуально збільшити кімнату , якщо ви виберете глянцевий вигляд . Якщо ж вам все-таки хочеться чогось незвичайного , і ви вирішили зробити багаторівнева стеля , тоді не робіть великих перепадів , адже у маленькому просторі великі конструкції не зовсім красиво виглядають.

Стіни і кольору

Постарайтеся не зменшувати розміри стін , обшиваючи їх гипсокартоновиє конструкціями , а просто Вирівняти їх за допомогою шпаклівки . Дуже уважно поставтеся до кольорової гами , адже саме вона грає найважливішу роль в таких кімнатах.

Знайте ! Чим світліше ваші стіни , тим простір здається більше , з темними тонами все навпаки. У маленьких приміщеннях відмінно виглядають шпалери із зображеннями квітів , а фото шпалери можуть візуально розширити простір.

Освітлення

Подбайте про хороше освітлення , це дуже важливо. Саме освітлення може або збільшити , або зменшити простір.
підлоги

Тут ви можете скористатися самими будь-якими способами обробки , зараз найбільш зручним і доступним є ламінат , який ви можете укласти у вигляді малюнка.
дизайнерські хитрості

Більшість дизайнерів , коли стикаються з проблемою маленьких кімнат , швидко знаходять рішення подібних питань за допомогою дзеркал і панно з керамічної плитки. Ви теж можете повісити велике дзеркало , на одній з ваших стін , особливо красиво це буде виглядати, якщо для обробки стін ви використовували фото шпалери , адже відображення дозволить візуально розширити простір.