Нерухомість в США

Нерухомість в США

Законодавство США не обмежує іноземних громадян у придбанні місцевої нерухомості , причому ніякого особливого дозволу на покупку не потрібно .

Природно , починати покупку нерухомості необхідно з попереднього вибору об'єкта. Зараз існують маса можливостей для цього , наприклад , тематичні виставки , друковані видання , інтернет. Наступним кроком є визначення з конкретним ріелтором ( брокером ) , з яким необхідно укласти договір. Дана особа буде являтся Вашим представником на всьому шляху : від пошуку до отримання ключів від нового житла. Він допоможе знайти нерухомість в США , визначити реальну ринкову вартість , отримати більш вигідні цінові умови , оформити документи , вибрати адвоката , технічного інспектора та інших фахівців у процесі покупки. Ріелтор працює за наступною схемою: з'ясовує клієнтські вимоги до нерухомості , термін і прийнятну для клієнта ціну , підбирає варіанти і демонструє їх в ознайомчому турі.

Крім США є ще низка країн , в яких без проблем можна придбати нерухомість , наприклад , в Естонії.

У придбанні житлової в цій країні є кілька позитивних моментів:

1 . У купівлі нерухомості в Естонії немає обмежень для іноземними осіб .

2 . Придбана квартира дає право її власнику отримати довгострокову візу , яку в майбутньому можна поміняти на проживання.

3 . Проживання в Естонії дає право зареєструвати свій бізнес за естонським адресою .

4 . Безкоштовна шкільна освіта , дипломи ВНЗ визнаються в усьому світі.

Кращі пропозиції на покупку нерухомості в Естонії можна знайти за посиланням http://tranio.ru/estonia .

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся