Нацбанк заробить на рекламі

НовиниІнше    08.08.2013 - 15:08

Національний банк України надаватиме послуги з реклами. Дана опція влючає рекламу нових банківських технологій, продуктів, інструментів, а також корисну інформацію для банків і банківських працівників. Реламу буде знаходиться на в своїх офіційних виданнях

Про це йдеться в постанові НБУ № 231 від 17 червня 2013 року, зареєстрованому в Міністерство юстиції 10 липня, про затвердження Положення про порядок надання Національним банком України послуг з розміщення реклами в офіційних виданнях НБУ.

Згідно з постановою, Нацбанк буде надавати послуги з розміщення реклами у виданнях «Вісник Національного банку України» та додатках до нього, а також «Бюлетень Національного банку України», «Платіжний баланс і зовнішній борг України». У зазначених виданнях буде публікуватися інформація про нові банківських технологіях, продуктах, інструментах та інша корисна інформація для банків і банківських працівників від банківських установ, організацій, підприємств, комерційних структур, установ Національного банку.

Також у поставлении вказано, що інформація про встановлені цінах (тарифах) на послуги з розміщення реклами буде публікуватися на офіційному сайті та в офіційних виданнях Нацбанку, при цьому рекламне агентство або агент буде отримувати комісійну винагороду Нацбанку за посередницькі послуги в розмірі 15% від отриманих за рекламні послуги засобів.

Постанова набирає чинності з дня офіційної публікації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top