ua ru

Міхаель Шумахер може залишитися у вегетативному стані

Сім'я Міхаеля Шумахера, як і раніше знаходиться в лікарні в Греноблі, вперше за два тижні зробила офіційну заяву. На веб-сторінці гонщика родичі подякували за підтримку: «Всі ми знаємо, що він борець і не здасться. Ми дуже зворушені тим, що добрі побажання Міхаелю продовжують надходити зі всього світу. Це додає нам сил. Спасибі всім вам!»
Між тим зростають побоювання, що Міхаель Шумахер може залишитися в стійкому «вегетативному стані», повідомляє видання Daily Mail. Зазвичай в штучній комі пацієнтів тримають близько двох тижнів. Шумахер же перебуває в цьому стані вже більше 23 днів.
Жан-Марк Оргогозо, професор неврології в Університеті Бордо, вважає: «Кожен день, кожен тиждень у комі знижують шанси на покращення ситуації».
Міхаель Шумахер отримав важку черепно-мозкову травму 29 грудня, катаючись на лижах у французькому Мерібель. Раніше повідомлялося, що гонщикові видалили частину черепа.
У 2010 році Шумахер склав заповіт на один мільярд євро. Все це повинно бути порівну поділено між його дружиною і двома дітьми.