Майкл Дуглас розлучається з Кетрін Зета-Джонс

НовиниІнше    08.08.2013 - 09:19

До недавніх пір Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс вважалися однією з найміцніших пар Голлівуду, незважаючи на величезну різницю у віці. Однак деякі американські видання повідомляють, що актор подав на розлучення зі своєю зірковою дружиною.
Американський таблоїд Star опублікував шокуючу новину про те, що Майкл Дуглас і Кетрін Зета-Джонс розлучаються після 15 років спільного шлюбу. Спільне майно пари оцінюють у більш ніж 300 млн. доларів, які артисти мають намір ділити.
Як стверджує видання, причиною розколу в родині стала психічна хвороба Кетрін, яка вже двічі проходила лікування від маніакально-депресивного психозу. Майкл Дуглас втомився від нескінченних суперечок в сім'ї і хоче покінчити з ними раз і назавжди.
Також актор звинувачує дружину в тому, що це саме вона заразила вірусом папіломи, який спровокував розвиток раку горла у Майкла Дугласа.
Як запевняють друзі акторів, Дуглас вже обговорив подробиці розлучення з адвокатом, хоча його дружина все ще має намір боротися за порятунок шлюбу.
Самі актори поки не дали офіційних коментарів з цього приводу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top