ru ua

Лідер КНДР наказав привести ракети в бойову готовність

Лідер КНДР Кім Чен Ун в ніч на 29 березня підписав наказ про приведення ракетних військ в готовність до нанесення удару по американським військовим базам у Південній Кореї і в Тихому Океані.

Про це повідомляє офіційне північнокорейське агентство ЦТАК.
Підписання відповідного розпорядження відбулося на екстреному оперативній нараді, в якій взяли участь представники військового керівництва країни. Кім Чен Ун висловив упевненість, що в поточних умовах "настав час звести рахунки з американськими імперіалістами" і заявив, що бази противника "одним ударом будуть перетворені на попіл".

"Дії КНДР були зроблені через кілька годин після того, як США в ході спільних навчань з Південною Кореєю задіяли стратегічні бомбардувальники B-2, здатні, в тому числі, доставляти ядерну зброю", - повідомляє Reuters.

КНДР раніше вже заявляла про готовність завдати ракетного удару по США у разі провокації. Влада країни стверджували, що, крім Гуама і Гавайських островів, атака може бути проведена і на материкову частину Сполучених Штатів.

Нагадаємо, що відносини КНДР з США і Південною Кореєю різко погіршилися, після того як у лютому Пхеньян провів ядерні випробування, відповіддю на які стали нові жорсткі санкції з боку міжнародного співтовариства. Північна Корея, у свою чергу, вийшла з угоди про перемир'я з Південною, яке діяло протягом 60 років, а також попередила ООН, що півострів знаходиться "на межі ядерної війни".