ru ua

Лєна Леніна пішла на полювання

Аристократична життя у Франції немислима без полювання. І якщо на зорі людства полювання була способом прогодувати сім'ю, то в останні століття вона стала привілеєм багатіїв. Французькі королі ввели полювання в моду і побут людей благородного походження як саме вишукане розвага. Сьогодні полювання - це дороге хобі, доступне лише обраним.
Вийшовши заміж за аристократа, письменниця Лєна Леніна стала розділяти світські розваги знаті. Вона навчилася стріляти по мішенях з мисливської рушниці і тепер часто супроводжує чоловіка і його французьких друзів в мисливських походах, але не стріляє у тварин, а насолоджується красою природи та пригод на свіжому повітрі. Днями вона без косметики, звичних божевільних зачісок, але в камуфляжі побувала на полюванні на кабана під Орлеаном, де друг сім'ї, барон Б., володіє 800 гектарів лісових угідь, повних диких тварин.
І головне в цій розвазі не добування кабана, а скажена за ним гонка з перешкодами по непередбачуваним лісових маршрутах. У мисливському автомобілі, завантаженим обмундируванням, термосами з гарячим шоколадним коктейлем Chokodelika і коробками з млинцями та ікрою, дбайливо приготованими її мамою, Олена з п'яти годин ранку колесила по лісах, але нікого не вбила, а набралася нових емоцій і знань, і, може бути, тепер напише практичний посібник з полювання для гламурних блондинок.