Лєна Леніна купила собі раба і водрузила отруйну павучиху на голову

НовиниІнше    09.10.2014 - 13:21

Презентація нової книги скандальної письменниці Олени Леніне в ресторані Брістоль стала найбільш обговорюваною вечіркою року. Навіть мільярдери не гуляють з таким розмахом і з такою помпою: численні знаменитості, що лежать оголені моделі, що зображують підноси для бутербродів з ікрою, м'язисті красені з обклеєними валютою напівголими тілами, і навіть рисенята замість неоригінальних вже рублевских чіхуахуашек. По всій підлозі були розкидані купюри гідністю в 100 доларів і 500 євро, а столи ломилися від морепродуктів і делікатесів.
Упорядниця балів і світських вечірок Лєна Леніна в червоному атласному сукню і соболиной накидці Langella, розшитій натуральним перлами, вжахнула присутніх зірок живих отруйним павуком, ворухливим в прозорій кулі, вплетені в її, як завжди, оригінальну зачіску. Це була самка бразильського павука, яка напередодні з'їла свого сексуального партнера після запліднення і яка стала, на думку її нової господині, «відмінним символом сильної жінки». В руках замість звичного рожевого кошеня Леніна тримала «кішечку» побільше - 3-місячного живого рисеняти, якого вона не стала фарбувати в рожевий колір, тому що «у нього і так розкішний гламурний окрас». Але ще більш шокуючим був оголений м'язистий татуйований чоловік у ролі раба з пов'язкою на стегнах і з довгим ланцюгом на шиї, кінець якої Леніна тримала в руці. Мабуть, епатажна власниця Мережі студія манікюру Олени Леніна забула про те, що кріпосне право на Русі давно скасовано. А може бути, це нова мода мільйонерів?
На презентацію нової книги Лениной, а точніше одразу двох її книг - non-fiction в жанрі популярна психологія «Ділові обіди в Брістолі або Секрети успіху в Бізнесі» і роману в форматі аудіокнига видавництва Ардіс «Мільярдер» - прийшли багато знаменитостей: актори Стас Садальський, Жанна Епплє і Наталія Крачковська, співаки Катерина Шавріна, Кирило Андрєєв, Анастасія Макаревич, Марі Карне і Прохор Шаляпін, телеведучі Роза Сабитова та Володимир Березін, колеги-письменники Марія Арбатова та Діля Єнікеєва, поети Лариса Рибальська та Володимир Вишневський, продюсер Барі Алібасов і його група На-На, зіркові адвокати Сергій Жорін та Олександр Добровінський, скандалісти Гоген Солнцев і Діана Макіев, і навіть боксер Костя Цзю. Деякі приїхали привітати подругу з подарунками. Так Костя Цзю подарував набір японських кухонних ножів Samura.
Роза Сабитова подарувала аматорці складних зачісок річний набір косметики для волосся від Евісент і Селенцін, Кирило Андрєєв привіз приятельці в подарунок крему і шампуні від Lundenilona.
Стас Садальський подарував річний абонемент на масаж в Спа Bontabelle, Наталя Крачковська привезла величезний торт від кондитерської Славішна із зображенням гігантської копії книги, а щедра Леніна у відповідь подарувала всім зірковим гостям турпутівки до Туреччини від Puzzle-Tour з проживанням в п'ятизіркових готелях. Гості розважалися символічною для підприємців рубкою капусти з справжніми качанами, а деякі представники інтелектуальної еліти з журналістів потайки збирали з підлоги валюту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top