Легендарний Ромаріо розповів про хворобу Мессі

"Ви, хлопці, знаєте, що Мессі страждає синдромом Аспергера? Це легка форма аутизму, що дало йому дар уваги і концентрації.

Ньютон і Ейнштейн теж в якійсь мірі страждали на аутизм. Сподіваюся, Мессі впорається з щоденними труднощами і буде продовжувати демонструвати цей красивий футбол ", - написав Ромаріо у своєму обліковому записі в одній із соціальних мереж.

Зазначимо, що синдром Аспергера - одне з п'яти загальних порушень розвитку, що характеризується серйозними труднощами в соціальній взаємодії, а також обмеженим, стереотипним, повторюваним репертуаром інтересів і занять. Від аутизму він відрізняється насамперед тим, що мовні і когнітивні здібності в цілому залишаються збереженими. Синдром часто характеризується також вираженою незграбністю.

Нагадаємо, що Ромаріо у складі Барселони двічі вигравав чемпіонат Іспанії і після перемоги на чемпіонаті світу 1994 року був визнаний гравцем року.

Відзначимо, що 2 вересня цього року Ліонель Мессі встановив новий рекорд чемпіонату Іспанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся