Лайза Мінеллі лягла на лікування в реабілітаційний центр

НовиниІнше    19.03.2015 - 13:17

Відома актриса Лайза Мінеллі опинилася в реабілітаційному центрі, повідомляє видання People. Дану інформацію підтвердив представник актриси Скотт Горенштейн.

"Враховуючи те, що вона швидко йде на поправку, ми очікуємо її швидкого повернення додому", - прокоментував ситуацію Горенштейн.

Мінеллі вже неодноразово лікувалася від наркозалежності. Відомо, що жінка багато років зловживає алкоголем і психоактивними препаратами.

Вперше актриса проходила лікування в реабілітаційному центрі у 1984 році. На Мінеллі сильно подіяла смерть її матері, легендарної голлівудської актриси Джуді Гарленд, яка померла від передозування снодійним в 1969 році.

"Вона в точності повторює долю своєї матері. Лайза, як і Джуді, досягла неймовірних висот у шоу-бізнесі, має велику кількість ролей, ці дивні шлюби, таблетки, алкоголь", - поділився з People друг дитинства Мінеллі.

У 2002 році саме зловживання алкоголем стало причиною розлучення артистки з її четвертим чоловіком Девідом Гестом. Під час свого виступу в суді чоловік розповів, що Лайза, будучи нетверезою, постійно влаштовувала скандали і дозволяла собі принижувати чоловіка.

За матеріалами "Кореспондент"

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top