Лана Дель Рей у Києві наділу вінок і підняла на ноги весь зал

Американська співачка Лана Дель Рей виступила в українській столиці, серед глядачів були Лобода і Порошенко

Шанувальники турбувалися, що концерт у Києві може не відбутися, адже напередодні вона скасувала свої виступи в Москві і Санкт-Петербурзі з причини серйозної застуди, але їхні побоювання були марні. Палац «Україна» був забитий до відмови (квитки - по 400-4000 грн). На сцені, облямованої пальмами, 26-річна співачка з'явилася з 1,5-годинним запізненням. Почала свій виступ Лана зі слів: «Вибачте мене, але я ще хворію. Ви можете мені допомогти - прошу вас, встаньте, мені потрібна ваша підтримка ». Зал покірно встав і протримався на ногах весь концерт.

Лана активно спілкувалася з публікою, визнавалася їй у коханні, жартувала, спускалася в зал і роздавала автографи. Всі пісні артистка виконала наживо. Серед глядачів ми помітили Світлану Лободу, Остапа Ступку, Петра Порошенка з родиною, Кузьму Скрябіна, продюсера Юрія Нікітіна і Джамалу.

На завершення концерту Дель Рей наділа на голову український вінок (подарунок шанувальника із залу) і подякувала глядачам за те, що не викликають її на біс: «Спасибі за розуміння». Нагадаємо, це перший приїзд до України зірки, чий голос порівнюють з манерою виконання Ненсі Сінатри і Адель.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся