Квартири подобово в Санкт-Петербурзі стають все більш популярними

Сьогодні , подорожуючи , у вас є можливість вибирати той чи інший тип житла. У Санкт -Петербурзі величезна кількість варіантів як для туристів з великим бюджетом , так і для тих , хто обмежений у коштах або просто любить економити. Подобова оренда квартир є прекрасною альтернативою в порівнянні з традиційними готелями. Та й до того ж , готель ніколи не зможе надати справжню атмосферу міста і передати його історію. Згадати хоча б ті мережеві готелі , які є практично в кожній країні. Зупиняючись в них , виникає непереборне відчуття , що ти знаходишся в одному і тому ж місці.

Сьогодні квартири вже не здаються окремими людьми. Квартири подобово в Санкт -Петербурзі це повноцінна ніша бізнесу, де працюють невеликі компанії, готові допомогти мандрівникам також і з трансфером , і з організацією екскурсій, відповісти на всі питання , допомогти в процесі відпочинку . Крім того, оренда квартири завжди дозволить заощадити гроші , які в подорожі можна буде витратити на себе або на свою сім'ю . Як правило , квартири розташовуються в різних частинах міста , мають різну площу , але часто більшу, ніж площа стандартного номера в готелі. У квартирі особливо зручно буде сімейним парам з маленькими дітьми , які вимагають спеціального харчування в будь-який час доби.

Квартири в Петербурзі подобово стануть оптимальним варіантом для тих людей , які цінують особистий простір , люблять харчуватися виключно домашньою їжею , не готові витрачатися на кафе і ресторани , хочуть бути надані самі собі і не залежати від розкладу життя готелю . Вибираючи квартиру , вам не доведеться постійно стикатися з іншими туристами , завжди під рукою у вас буде праска , фен, чайник і вся побутова техніка , яка необхідна для життя.

Компанії сьогодні пропонують квартири з хорошим ремонтом і забезпечують їх повне оснащення тими речами , до яких ви звикли в повсякденному житті. Оренда квартир на добу для тих , хто бажає більшою мірою пізнати місто і відчути його історію. Багато квартири знаходяться в історичних будівлях , кварталах Санкт -Петербурга , в пішій доступності від визначних пам'яток . Однак є і квартири в спальних районах , в абсолютно нових будинках з охоронюваною територією. В історичному центрі ви зможете зняти квартиру площею 30 кв.м. від 3000 рублів на добу , в спальному районі , вартість становитиме в середньому 2200 рублів на добу. Крім того , компанії часто пропонують знижки за умови оренди квартири більше ніж на 3-5 доби.

Квартири в Петербурзі подобово з кожним сезоном стають все більш популярними серед різних туристів , від самостійних туристів і студентів до бізнесменів , які приїжджають до Північної столиці у справах .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся