Кріплення в Москві

Кріпильні вироби - це численна група виробів, що застосовуються для встановлення з'єднань . Сучасний кріплення включає в себе десятки і сотні найменувань метизів , застосовуваних у самих різних областях промисловості і будівництва. Металовироби , що використовуються в цих цілях , діляться на кілька груп , залежно від галузі застосування :

Будівельні кріплення : метричний , анкерний , такелаж , всі види дюбелів шурупів і саморізів , а також спеціальні види кріплення , що призначаються для кріплення сантехніки , електропроводки , оздоблення фасадів та для роботи з порожнистими конструкціями. Перелік найменувань будівельного кріплення включає в себе різні болти , гвинти , шпильки , гайки , шайби , куточки , рамні види кріплення , а також ланцюги і троси.

Автомобільний кріплення, чиє призначення полягає в приєднанні деталей і вузлів у порядку, відповідному конструкції транспортного засобу;

Меблевий кріплення , куди входять різні меблеві гвинти , шканти і куточки ;

Залізничний кріплення , як це видно з назви , застосовується на залізниці , в цей перелік входять не тільки болти , що застосовуються для кріплення рейок , але й різні накладки , підкладки , планки і милиці.

Існує також класифікація кріплення згідно навантажень , на які він розрахований , за цією ознакою його ділять на силовий і малонагруженних . Додатковими характеристиками цього виду виробів , на які слід звернути увагу при його підборі , є класи міцності та виготовлення з матеріалів , відповідних кліматичних умов.

Без використання цих металовиробів не обходиться жодне будівництво , жодне виробництво , жоден механізм . Широта його застосування обумовлює наявність самих різних видів і сортів кріплення , деякі з них є універсальними , а є такі , що створені для застосування тільки в одному вузлі або з'єднанні і не можуть бути замінені кріпленням іншого виду.

Матеріали для виготовлення кріплення також відрізняються різноманітністю. Найбільш часто для цього застосовуються різні марки стали , в тому числі і нержавіючої . Для силового кріплення використовують високоміцні марки легованої , конструкційної і низьковуглецевої сталі. Вироби цього класу здатні витримати руйнівне навантаження до 800Мпа . Використовується силовий кріплення в особливо відповідальних з'єднаннях , рухливих елементах механізмів , кріпленні вантажів. Характеристики міцності ненагруженного кріплення в рази нижче , його виробляють також з різних , менш міцних видів сталі. Існують також види кріплення , вироблені з кольорових металів , найпопулярнішим видом матеріалу для їх виготовлення є латунь.

При підборі походять виду кріплення слід враховувати всі характеристики майбутнього з'єднання , головними з яких є особливості його конфігурації і навантаження . Мають значення також особливості середовища застосування , тип і виконання кріплення , а також метричні параметри : крок різьби , діаметр , лінійні розміри .

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся