ru ua

Червоні сукні Олени Леніне

Ми проаналізували кумачеві радості правнучки Ілліча і, виявилося, їх, дійсно, багато. Крім того, виявилося, що вони, дійсно, всі різні.
Особливо, різних сукні може здатися, якщо дівчина Леніна в ньому...лиса. Не все вигідно підкреслюють її переваги, як наприклад, червоне плаття кольору запиленій малини, в якому дуже цнотливо загубилося багате ленінське декольте, що природно, адже, матовий крепдешин краде обсяги. Але це не затьмарило його власниці радості від вручення їй премії «Кращий eventor країни», під якою підписалися зірки від Кобзона з Басковим до Звєрєва з Алібасовим. Зате пурпурове плаття атласне, навпаки, надто привідкрило Ленінські принади і навіть закруглило апетитні пишні інші форми, що теж природно, адже блискуче повнить. Як і в двох наступних сукнях з інших атласних шовків, в яких Леніна з'явилася на презентації компанії «Арго» і на врученні власної Ленінської премії, різницю у відтінках червоного тут побачить лише досвідчене око дизайнера або шопоголіка. Зате тільки чоловік (і не тільки Садальський) не помітить різницю в крої ліфа і рукавів цих трьох червоно-атласних творів Haute Couture і прийме ці три сукні за одне і те ж. Але в силу того, що чоловіки взагалі дуже погано розбираються в крою, то за червоне плаття у них може зійти навіть і брючний костюм кольору фуксії. Хоча вони навряд чи помітять взагалі в його крої або в діамантах, якими прикрашена специфічна зачіска Леніне, крім її вывалившейся правою грудей, явно прагне на волю або до Олександра Пєскову.
Ще одне червоне атласну сукню вже зовсім важко сплутати з іншими, незважаючи на те, що Лариса Доліна, на жаль, закриває оригінальний асиметричний правий рукав. Все одно видно, що дизайнерське плаття і оригінальне і навіть Тарзан пальцем вказав на нього в явному захопленні.
Червоні шифонові сукні в підлогу власниця Мережі Студій Манікюру Олени Леніне носить навіть вдома, коли намагається полагодити кондиціонер. А ось на меценатський благодійний вечір з мільйонерами в ресторані «Брістоль» в честь її геніальних підшефних художників-реалістів, Леніна одягла ще одне червоне атласну сукню складної конструкції кольору фуксії і щоб ще більше підкреслити складність його крою, прикрасила зачіску як символами своєї благодійної допомоги художникам, кистями і рамою від картини.
На презентації свого бестселера «Sexual. Як спокусити будь-якого чоловіка», Леніна, знайома з впливом червоного кольору і вигляду нижньої білизни на підвищення виробництва гормонів у чоловіків, постала ще в одному червоному платті, коротенькому на цей раз і з оздобленням, якій позаздрили б навіть жриці кохання з Булонського лісу. Щоб це червоне плаття навіть чоловіки не сплутали з іншими червоними одягом кумачовой фетишистки його зверху обтягнули модним мереживом. І тільки червоний прапор, встромлений в зачіску, гордо, незважаючи на хуліганську напис, що сповіщає про перемогу червоного в гардеробі знаменитої правнучки Володимира Ілліча.
І якщо чоловіки при вигляді червоного, починають збуджуватися і перестають розрізняти форми і конструкції костюмів, то ми, жінки, змушені визнати, що Ленінські червоні фетиші всі різні і їх, все-таки, багато.