Кобзон подав до суду на Латвію

Народний артист СРСР Йосип Кобзон подав позов до Європейського суду на уряд Латвії з вимогою відшкодувати йому збитки від заборони на в'їзд в країну.
Про своєму зверненні до суду Кобзон повідомив на засіданні комітету. "Я звернувся разом з адвокатом Барщевським, оплатив процедуру і подаю до Європейського суду на уряд Латвії за нанесення морального і матеріального збитку", - повідомив він колегам. "Я оплатив готель - 11,5 тисячі євро - на весь час перебування в Юрмалі, але готель мені не повернула ці гроші", - поскаржився відомий співак.
Нагадаємо, що в липні рішенням міністра закордонних справ Латвії Едгарса Рінкевич троє російських діячів культури - Олег Газманов, Йосип Кобзон і Алла Перфілова (Валерія) - були внесені в чорний список за свої висловлювання щодо ситуації на Україні. Через заборону артисти не змогли взяти участь в міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля», що проводиться в Юрмалі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся