Кияни Чекин на кладовищах

Кияни Чекин на кладовищах
Кияни Чекин на кладовищах

Щодня все більше киян підключається до новомодної тенденції - за допомогою мобільного вони відзначаються в місцях , де бувають : парках , барах і навіть власних квартирах. Для подібних відміток є додаток на мобільні - Foursquare. Воно є геолокаційні сервісом і дозволяє відзначиться ( зачекініться , як кажуть користувачі ) у певному місці , залишити про нього відгук або підказку . Коли ви відзначаєтеся , інформація про ваше місце розташування з'являється на телефонах ваших знайомих , підключених до сервісу .

Український Foursquare був створений в 2011 році , в ньому вже 86 тис. користувачів з Києва , які відзначаються в 45 тисячах місць . Рейтинг найпопулярніших точок столиці ми склали виходячи з кількості Чекин ( см.графік ) . Серед музеїв найпопулярніший - Київська фортеця ( 2151 Чекин ) , потім - Національний художній ( 1531 ) , Музей історії Києва ( 1207 ) . Сама чекіністая вулиця - Хрещатик ( 17 423 відмітки) .

Крім існуючих місць кияни створюють і вигадані. Наприклад , майже 550 разів городяни Чекин на « пустирі ( Білі приколи) » (тут знаходиться стадіон ) , 175 разів - на « лавочку навпроти 3-го будинку " 68 разів - "Посеред невідомості " 34 рази - в « Генконсульстві Міністерства магії "33 рази - на« РАПН " 6 разів - . у « Шафі у Коляна » і навіть один раз в« Раю на землі ".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся