Як я написав свою курсову роботу

НовиниІнше    08.08.2013 - 10:23

Літо добігло кінця, відсвяткував перше вересня і ми (студенти) почали усвідомлювати неминучість написання студентських робіт. Особливо чітко це усвідомлення прийшло після роздачі примірних тем для написання курсової.

Так як це буде перша курсова робота в моєму житті, довелося мені шукати в інтернеті інформацію типу "з чого взагалі починати". На одному сайті знайшов досить тлумачний план написання роботи.

Згідно з рекомендаціями статті, я почав шукати відомості та ресурси (книги, статті) за виданим збірки тем. Після тижня здування пилу з бібліотечних томів і декількох днів активного користування інтернет-пошуковиками з темою я визначився. Перервало мою трудову діяльність (досить-таки нудну) звістка про те, що мені необхідно влаштуватися на роботу (за сімейними обставинами). Так що, згнітивши серце, довелося визнати, що самостійно роботу я просто не встигну написати, доведеться її купувати. Але, так як плагіат у нас в університеті не в пошані (доведеться ще платити, щоб «ніхто нічого не помітив»), вирішив купити тільки креслення, а пояснювальну написати самому.

Займаючись пошуком креслень для свого курсовик, наткнувся знову на той же самий сайт. Сайт взагалі розрахований на купівлю-продаж готових робіт, але я і для себе щось там нарив. 

Виявилося, що на сайті є база безкоштовних креслень, звідки я і скачав парочку. Креслення виконані в системі автоматизованого проектування Компас, що мені дуже на руку - саме в ній креслю. Викачані креслення виявилися середньої якості, на трієчку-четверочку, то там немає дорисовано, то тут не дочерчено. Але мені і то хліб, сам би я складальне креслення на ЯМЗ-238 тиждень б обводив, а тепер вважай на цей тиждень собі термін здачі продовжив.

Заради інтересу скачав ще трійку робіт (ніколи ж не знаєш коли і що тобі знадобиться). Виявилося, що два креслення з трьох лежать в Запаролених архіві, який не дається стандартними паролями. Адже обіцяли безкоштовність! Я вирішив з'ясувати, що за чорт і написав гнівну адміністратора сайту (добре, що його адресу висить по всіх сторінках, а форму відправки я взагалі ненавиджу заповнювати, так що безпосередньо писав). Виявилося, що просто я - лох і читати не вмію: написано ж на основній сторінці з кресленнями, великими буквами-скачайте архів, напишіть нам, і ми надішлемо Вам пароль БЕЗКОШТОВНО! ». Так що мені ввічливо відповіли, що просто треба їм відправити назву архіву і запросити пароль, що я і зробив. Так що у мене тепер в загашнику є ціла купа креслень по вузлах машин.

По розділах курсових і конструкторських робіт я теж пройшовся. Сподобалася думка своєї роботи на основі купленої ідеї - цілий розділ з конструкторськими роботами. Ніби й сам головою попрацював, і очі не висушив. Але з цим я розбиратися потім буду, коли час підтискати почне.
Автор статті: Юрій Середа

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top