ru ua

Як правильно будувати будинки з бруса

На сьогоднішній день будь-який початківець будівельник може взяти в руки тематичну літературу , в якій буде детально розібраний алгоритм дій при зведенні лазні з бруса під ключ. У більшості випадків , досвідчені фахівці поділяють даний кропіткий процес на два різних етапи. Це пояснюється тим , що використана при будівництві житлових об'єктів деревина має фізико -механічні властивості . Як правило , одним з подібних властивостей вважається усадка деревних матеріалів. Точно таку ж назву має один етап правильного зведення заміської нерухомості. Напевно , багато користувачів знають про те , що усушка чи усадка являє собою поступове зменшення початкового об'єму дерева. Це здійснюється завдяки випаровуванню накопичилася вологи. Якщо Вам хочеться дізнатися набагато більше корисної інформації про ті чи інші властивості деревини , то настійно рекомендуємо прочитати матеріал , який сьогодні розміщено в мережі Інтернет абсолютно безкоштовно. Якщо вірити відомостями з різноманітною тематичної літератури , то якісне будівництво будинків з бруса рекомендується розділити на кілька наступних етапів , які описані нижче.

Найпершим етапом довгоочікуваного будівництва є правильне виготовлення дерев'яного зрубу. Зазвичай це робиться з спеціального бруса або круглого лісу. Далі потрібно буде встановити його , але для цього краще всього заздалегідь підготувати стовпчастий або стрічковий фундамент. Після того , як процес установки дерев'яного зрубу успішно завершився , необхідно почекати деякий час. Це робиться для того , щоб відбулася усадка без зайвих проблем. Ви повинні розуміти , що тривалість усадки визначається , виходячи з його висоти. Деяким зрубам знадобиться 6 місяців , а іншим цілого року не вистачить. Все залежить від того , наскільки професійно і правильно він був встановлений. Зруб з натурального дерева рекомендується ставити під дах , покриту руберойдом .

На другому етапі зведення заміської нерухомості необхідно приділити підвищену увагу установці дверей і вікон. Також слід впритул приступити до настилу підлог і правильній установці щитових перегородок. Після виконання перерахованих вище дій послідують всілякі оздоблювальні роботи , але виключно за потребою. Обшивати зовнішні стіни слід вагонкою або сайдингом .