ru ua

Якісний клінінг приміщень - вибір професіоналів!

Слово «клінінг» є російською транскрипцією англійського cleaning - прибирання, чищення. У нашому уявленні виникає літня бабуся з пластмасовим відром і брудною ганчіркою. Тільки під поняттям клінінгу увазі не тільки мийку і прибирання приміщення. Це цілий комплекс заходів з використанням новітнього обладнання та спеціальних пристроїв, сучасних миючих засобів, спрямованих на підтримку чистоти. Що таке чистота? Це відсутність будь-якого сміття (дрібної і великої), різних речовин (піску, крихт), пилу і плям на поверхнях не тільки меблів, що знаходяться в кімнаті, але і самого приміщення. Компанії, що спеціалізуються на збиранні, наведуть чистоту в квартирі і офісі, займуться порядком у котеджах і на прилеглих територіях. Будуть вичищені приміщення після ремонту. Також співробітники звернуть увагу на килими і меблі, виконають фасадну чистку нерухомості та миття вікон.

Брудна приймальня, повні сміттєві корзини, залапать скла, сліди від чашок на столі - все це призведе до вкрай неприємного враженню і втрати вигідного клієнта. Чистота в офісному приміщенні робить величезний вплив на імідж компанії. Можливо, саме зовнішній вигляд виключно чистого кабінету часто і визначає рішення замовника.

Це ж, навіть більшою мірою, стосується торгових приміщень. Працівники торгівлі та громадського харчування зобов'язані стежити не тільки за чистотою посуду і столових приладів. Чистота меблів, стільців і вікон також є запорукою того, що одиничний покупець перетвориться на постійного. Причому держава зобов'язує підприємця стежити за чистотою, використовуючи різні контролюючі органи у вигляді санстанцій. Недотримання санітарно - гігієнічних норм обов'язково призведе до фінансових санкцій. Якщо ж стежити самостійно не вдається, то на допомогу може прийти компанія Блищ, що надає професійний клінінг приміщень.

Порядок на виробничих і складських приміщеннях теж дуже важливий. Адже там працюють люди, для яких відсутність пилу, гарна освітленість, свіже повітря є важливими чинниками.

Одним словом, значення чистоти в комерційних приміщеннях усвідомлюють всі. І коли керівник починає замислюватися про вирішення цієї проблеми, у нього є два варіанти.
Коли мова йде про великі торгових площах, складських приміщеннях, великій кількості офісів, то наймання штату прибиральниць просто необхідний. Якщо через приміщення проходить багато людей, воно буде вимагати щоденної комплексного прибирання.

Для середнього та малого бізнесу оформляти прибиральницю просто не рентабельно. У цьому секторі підприємництва, як правило, мінімум найманої праці і мінімум витрат на обладнання.

Тому доцільно скористатися послугами клінінгової компанії, яка виконає комплексне прибирання. Причому прибирання можна замовити як щоденну, так і генеральну. Співробітники виконають регулярне прибирання, використовуючи необхідне обладнання, спеціальні пристосування і кращі миючі засоби, які просто необхідні (наприклад, при митті моніторів).

Дуже часто власники невеликих офісів користуються послугами прибиральниць, які працюють за сумісництвом. Але і в цьому випадку краще звернутися до клінінгову фірму. Договір аутсорсингу (договір передачі певних бізнес - процесів іншій компанії) допоможе заощадити і в цьому випадку.

Окрему тему для розмови становить такої клінінговий процес, як миття вікон. Ця процедура в сучасних висотних будівлях неможлива без залучення фахівців з промислового альпінізму. Самостійне миття зовні просто небезпечно для життя. Хоча і миття внутрішніх поверхонь теж вимагає певних знань і навичок, тому як догляд за склопакетами відрізняється від чищення звичайних вікон із скла з дерев'яними рамами.