ru ua

Известны участники «Новой волны 2014» от Украины

Цього року півфінал конкурсу розділили на європейський і американський відбори .
У фіналі Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля- 2014 " в Юрмалі , Україну представлятимуть 16 -річна Вікторія Петрик з Одеської області та 23 -річний В'ячеслав Рибіков з Донецька.
Цього року півфінал конкурсу розділили на європейський і американський відбори . Перший проходив 18-19 квітня в Москві. У ньому взяло участь більше 70 вокалістів , з яких 13 українців , пише VIVA .
Оцінювали конкурсантів під керівництвом голови журі Ігоря Крутого режисер- постановник конкурсу Олександр Ревзін , співак Філіп Кіркоров , музичний продюсер конкурсу Анастасія Мухіна та фіналісти "Нової хвилі " минулих років Ірина Дубцова , Саша Даль і Аркадій Бородін.
"Незважаючи на те , що я вже вдруге беру участь у півфіналі" Нової хвилі " , все ніби вперше , особливо хвилювання Я дуже рада своїй перемозі і зараз буду посилено готуватися до фіналу конкурсу, щоб гідно представити нашу країну. " , - Сказала Вікторія Петрик.
А ось Рибіков планує працювати над власним репертуаром до конкурсу і активно вивчати українську мову.
" У фіналі потрібно виконати пісню на своїй рідній мові , а я російськомовний , і мені здається , що по- українськи я співаю з акцентом Але я все обіцяю виправити. " , - Сказав В'ячеслав.