Підсумки дня: 27 червня

НовиниІнше    27.06.2017 - 17:57

Ряд українських компаній піддався атакам хакерів

Сьогодні, 27 червня 2017 року, ряд українських компаній піддався атакам хакерів, "Укренерго", ДТЕК, "Нова пошта" і київський метрополітен заявляють про проблеми у своїй роботі. Відповідні повідомлення розповсюджують прес-служби і джерела в компаніях.
 

Вибуху авто в Києві: подробиці

Сьогодні під час вибуху автомобіля в Солом'янському районі Києва загинув начальник резерву Головного управління розвідки (ГУР) міністерства оборони України Максим Шаповал.  У ході розслідування вибуху стало відомо, що бомбу під машину полковника могли закласти на СТО.

 

ПАРЄ схвалила процедуру імпічменту Аграмунту


У Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) схвалили процедуру імпічменту глави ПАРЄ Педро Аграмунта.  За введення процедури імпічменту в регламент проголосували 154 депутати.

 

В Україні відшукали найбагатшого прокурора

У мережі розповіли, що найбагатшим прокурором України є старший слідчий з особливо важливих справ Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Юрій Кривобок. На високу посаду в ГПУ Кривобок був призначений в 2014 році.

 

У мережі розгорівся черговий мовний скандал

Журналістка з РФ Анастасія Миронова попросила українців не використовувати свою рідну мову при спілкуванні з нею, а писати тільки російською. Про це вона заявила на своїй сторінці в Facebook, чим спровокувала черговий мовний скандал. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top