ru ua

Інтер'єр і дизайн вітальні - Ваш секрет гостинності

Вітальня кімната - це епіцентр Вашого будинку. Це місце, де збираються разом всі члени сім'ї, зустрічають дорогих нам гостей. Фото дизайн квартир і віталень у нас на сайті. За переглядом телевізора і розмовами на повсякденні теми люди проводять більшу частину часу саме у вітальнях кімнатах. Тому так важливо продумати дизайн цього приміщення. Незаперечний той факт, що в кімнаті з продуманою обстановкою набагато приємніше проводити час у колі своєї сім'ї і приймати небайдужих до нас людей. Якщо по одягу зустрічають, то по атмосфері будинку проводжають, тому що зовнішній вигляд Вашого будинку і вітальні зокрема може сказати про людину багато чого: про його естетичних смаках і переваг, умінні зустрічати гостей, створювати затишок і настрій.

Особливості дизайну вітальні

Ось чому так важливо ретельно продумати дизайн своєї вітальні кімнати. Крім того, що кімната повинна нести естетичну цінність, вона повинна бути функціональною і в теж час зручною. Дизайн вітальні не має права випадати із загального інтер'єру Вашого будинку, а навпаки він повинен ефектно його доповнювати і гармонізувати. Необхідно також враховувати площу кімнати і її особливості. Чим більше кімната, тим більше фантазії можна втілити в життя. У такій кімнаті є можливість встановити навіть декоративний камін, повісити великий телевізор, а м'які меблі розмістити прямо посередині вітальні. Але не всі можуть дозволити такі сміливі рішення, тому що найчастіше фантазію обмежує розмір кімнати. У багатьох випадках площа квартири не дозволяє пограти з уявою. З іншого боку якщо є труднощі, то подвійно приємніше їх вирішувати.

Функціональні зони

На сьогоднішній день вітальня повинна виконувати кілька функції, тому необхідно виділити хоча б дві комфортні зони. Перша буде призначена для проведення відпочинку в сімейному колі, а друга зона для зустрічі гостей. Для здійснення цієї ідеї, необхідно розділити кімнату на дві половинки. Для цього, можливо, оформити стіни в різних стилях або ж застелити підлогу різних фактур (лінолеум і ламінат або паркет, постелити килими). І звичайно ж, меблі розставити так, щоб розмежувати простір. Це все залежить від ваших уподобань.

Кольорові рішення

Не мале значення в створенні інтер'єру має колірна гама. Адже колір впливає на психіку людини. Якщо Ваша мета - підняти собі та іншим людям настрій, то вибирайте яскраві відтінки. Якщо ж навпаки вітальня розглядається, як місце відпочинку після важкого робочого дня, то краще вибрати холодні кольори. Любителям часто зустрічати гостей і проводити сімейні обіди в колі своїх близьких підійдуть червоний, жовтий і помаранчевий. Ці кольори створюють атмосферу затишку, що сприятиме приємному проведенню часу і довірчій бесіді. У свою чергу синій, блакитний і зелений ідеально підійдуть для зони відпочинку. Меблі повинні бути зручною та комфортною, в ідеалі дерев'яною. Також потрібно не забути про освітлення. Цей останній штрих додасть завершеність Вашого проекту.

У втіленні Ваших найсміливіших ідей по створенню інтер'єру вітальні кімнати допоможуть студії дизайну чиї роботи викладені на нашому сайті http://design.3doma.ua/interiors/drawing-room.